Sık Sorulan Sorular

Testopik hakkında merak ettiğiniz tüm konular hakkındaki sorularınıza cevapları bulabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

 • Çözdüğüm bir etkinliği yeniden çözebilir miyim?

  Çözdüğünüz bir etkinliği istediğiniz zaman yeniden çözebilirsiniz. Bu etkinliği bir daha çözdüğünüzde topik puan kazanabilmeniz için haftalık tablet görevinizde bu etkinliğin süresinin dolması gerekir.
 • Arkadaşımın orman köyünü ziyaret edebilir miyim?

  Testopik Arkadaşlar bölümüne girerek; Arkadaşlarının köyünü ziyaret edebilir kazandığı puanları, köylerinin son durumunu görebilirsin.
 • Benimle aynı sınıfta ya da aynı okulda olmayan arkadaşlarımı ekleyebilir miyim?

  Tanıdığınız herkesi Testopik’e üye olduğu cep telefonunu arama motoruna yazarak arkadaş olarak ekleyebilirsiniz.
 • Arkadaşımı nasıl davet edebilirim?

  “Referans Ol” sayfasından arkadaşınıza kod gönderek davet edebilirsiniz. Böylece davetinizle Testopik’e katılan her arkadaşınız için “Arkadaş Canlısı” rozetini kazanabilirsiniz.
 • Yıllık üyelik satın aldıktan sonra cayma hakkım bulunuyor mu?

  ABONE, hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve herhangi bir gerekçe göstermeksizin satın alım tarihten itibaren 14 (on dört) gün içerisinde satın aldığı hizmeti reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Cayma bildiriminin e-posta ve posta yolu ile TESTOPİK’e ulaşmasından itibaren abonelik ulaşmasından itibaren abonelik iptal edilir ve ödenen abonelik ücreti 7 (yedi) iş günü içinde bildirilen banka hesabına iade edilir. Cayma bildirimi aşağıdaki adreslerden birine iletilebilir.
  Cayma Bildirimi
  E-posta : [email protected]
  Posta Adresi : Dikilitaş Mah. Damla Sok. Kezban Hanım Apt. No: 7 İç Kapı No: 9 Beşiktaş/İstanbul
 • Kazandığım topik puanlar ne işe yarayacak?

  Kazandığınız topik puanlar ile orman köyünüzü geliştirebilirsiniz. Orman köyünüzü geliştirmek için; Çarşı bölümünde bulunan birbirinden özel eşyaları topik puanlarınızla satın alabilirsiniz.
 • Öğretmen Portali var mı?

  Öğretmen Portalimizi sizlere daha iyi bir deneyim sunmak için yeniden tasarlıyoruz. Gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin.
 • Etkinlikler MEB müfredatına uygun mu?

  Testopik, kullanıcılarına MEB öğretim programlarına %100 uygun içerikler sunar. Bunun yanında yeni nesil soruları ilköğretim düzeyine indirgeyerek 2, 3 ve 4. sınıf öğrencilerine yeni nesil sorular çözme imkanı sunar.
 • Geri bildirim sistemi var mı?

  Öğrencilerimiz, yanlış yaptıkları her sorudan sonra sorunun çözümünü ayrıntılı bir geri bildirim olarak alırlar. Ancak geri bildirimi aldıktan sonra bir sonraki soruyu çözmeye başlayabilirler. Böylece her yanlış cevapta bir kez daha konu tekrarı yapmış olurlar.
 • Ödül Sistemi var mı?

  Çocuklar, verilen görevleri tamamladıkça kazandıkları topiklerle ve geçtikleri seviyelerle temalarını ve profillerini geliştirme fırsatı bulurlar. Veliler ise çocukları seviye atladıkça bilgi, beceri ve sosyal gelişimini yakından takip edebilirler.
 • Sadece kendi okul arkadaşlarımızı mı arkadaşlık olarak ekleyebiliyoruz?

  Öğrencilerimiz, Testopik’te sadece sınıf ya da okul arkadaşları ile değil tüm arkadaşlarıyla etkileşim kurabilirler. Bu etkileşim sosyal medya etkileşimiyle kıyaslandığında çok daha farklı ve güvenlidir.
 • Haftalık tablet görevlerini tamamlamak için ne kadar bir süreye ihtiyacımız var?

  Testopik, her hafta senin için yeni öğrendiğin konularla ilgili görevler atayacak. Her pazartesi yenilenen görevlerini tamamlamak için pazar gününe kadar vaktin olacak.